Yeni parti mi rahatsız etti? Fatih Portakal Davutoğlu'nu hedef gösterdi

Fox haber sunucusu Fatih Portakal ana haber bülteninde Ahmet Davutoğlu'nu hedef aldı.

Türkiye 12.10.2019, 18:42
Yeni parti mi rahatsız etti? Fatih Portakal Davutoğlu'nu hedef gösterdi

Fatih Portakal'ın Barış Pınarı Harekatı açıklamasına eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun ekiinde yer alan Selçuk Özdağ'dan cevap geldi.

Fox Ana Haber sunucusu Fatih Portakal'ın operasyona ilişkin eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'na eleştirileri sonrası eski AK Partili vekil Selçuk Özdağ'dan açıklama geldi.

Fatih Portakal'ın "Sayın Davutoğlu bu çukura bizi siz soktunuz. Sizin politikalarınız soktu. Stratejik derinlik dediniz, komşularla sıfır sorun dediniz ve geldiğimiz nokta bu" sözlerine dikkat çeken bir cevap verildi.

Tarafsız Haber Ajansı'na konuşan Selçuk Özdağ "Fatih Portakal’ın bunları bildiği halde hâlâ ‘günah keçisi’ olarak Ahmet Davutoğlu’nu göstermiş olması bir parti kurma hazırlığındaki bir kişiye karşı bir önyargının eseridir. Cevap hakkı doğduğu için de Sayın Davutoğlu’nun bir programa katılması lazım, Sayın Fatih Portakal yapsın bu programı, sadece Davutoğlu’nu çağırsın, sadece Suriye’yi anlatsın. Hodri meydan" açıklamasında bulundu.

Yorumlar (2)
rasim turan ersöz 1 hafta önce
kimse partisisni önemsemiyor herkes biliyorki suriyede cuma namazı kılacaz diyen bir düşük profilli başbakanın abes siyaseti yüzünden bu halde suriye
cüneyt özdemirin dediği gibi türkiyenin en kısa fıkrası ahmet davutoğlu
adm 5 gün önce
hadi lan cuma namazı kılacağız diyen kim ahmak herif bizzat rte kendisi söyledi bu sözü alçaklık yapmayın git araştır öyle konuş
22°
parçalı bulutlu