Temel Karamollaoğlu Ali Babacan ile görüştü

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, lider ziyaretleri kapsamında bugün yeni parti hazırlığındaki Ali Babacan ile görüştü.

Türkiye 02.10.2019, 23:41
Temel Karamollaoğlu Ali Babacan ile görüştü

Temel Karamollaoğlu, "Türkiye'nin geleceği için lider ziyaretleri" kapsamında son günlerde bir dizi görüşme gerçekleştirmişti. Görüşmelerde bugünkü durak Ali Babacan'dı. Babacan’ın Ankara Balgat’taki çalışma ofisinde gerçekleşen görüşme yaklaşık 2 saat sürdü. Ali Babacan, görüşme sonrasında basın mensuplarına açıklama yaptı.

Görüşmede, ülke meselelerini ve bölgedeki gelişmelerin konuşulduğunu belirten Babacan, “Bizim malum çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Başlattığımız çalışmalarla ilgili de kendilerine ilk elden bilgi verdik. Bu konuda görüşlerini aldık. Ziyaretleri için tekrar teşekkür ediyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

Karamollaoğlu ise daha önce de lider ziyaretleri yaptığını hatırlatarak, şöyle konuştu:

“Yeni oluşumları bizzat arkadaşlarımızla görüştük, özellikle memleketimizin içinde bulunduğu şartlar gündeme geldi. Derdimiz, ülkemizin hakikaten bugün içinde bulunduğu problemlerden kurtulması ve daha güzel bir ortama gelmesidir. Bunun için de hepimizin konuşmaya, diyaloğa ihtiyacı var. Böyle bir imkanı bizlere verdikleri için teşekkür ediyorum, çalışmalarında başarılar diliyorum.” 

Yorumlar (0)
21°
parçalı bulutlu