Megri megri tartışmasında son perde! Sevilay Yılman Hilal Kaplan'ı tek tweet ile nakavt etti

Hilal Kaplan ile Sevilay Yılman arasındaki 'megri megri' tartışması giderek büyüyor. Sevilay Yılman, çözüm sürecini ölüm

Türkiye 04.09.2019, 21:23 04.09.2019, 21:23
Megri megri tartışmasında son perde! Sevilay Yılman Hilal Kaplan'ı tek tweet ile nakavt etti

Hilal Kaplan ile Sevilay Yılman arasındaki 'megri megri' tartışması giderek büyüyor. Sevilay Yılman, çözüm sürecini ölümüne savunan, bu uğurda akla hayale sığmayan tweetler atan Hilal Kaplan'ın Diyarbakır'ı ziyaret eden Ekrem İmamoğlu ile dalga geçmesini eleştirmişti.

Sevilay Yılman'ın 3 Eylül günü yazdığı yazıya Hilal Kaplan bugün Sabah gazetesindeki köşesinde yanıt vermiş ancak yazısı pek kimseyi tatmin etmemişti.

Bu kez Hilal Kaplan'ın 2016 yılındaki çözüm sürecini ölümüne savunup bugün Diyarbakır'ı ziyaret ettiği için Ekrem İmamoğlu ile dalga geçmesine twitter'dan değinen Sevilay Yılman, şunları yazdı:

Bu arada dünkü yazımın muhatabı Çözüm Süreci’nde “Megri Megriyi “Analar ağlamasın” diye söyledim demiş. Peki;”Devlet seri katil! TSK gerçekten Peygamber Ocağı olsaydı arife günü kan döker miydi? Türk-Kürt savaşı dediğiniz hadisede şehit yoktur!”u da onun için mi demiştin!


https://twitter.com/sevilayyaziyor/status/1169313942772101120
Hilal Kaplan'ın çözüm sürecinde attığı tweetlerden bazılarına göz atabilirsiniz.


Yorumlar (0)
17°
sisli