İbrahim Karagül'den tepki çeken Davutoğlu paylaşımı

"Eğer doğruysa" diye bir cümle kurup ardından Ahmet Davutoğlu'nun itibarını hedef alan İbrahim Karagül olsa olsa bir gazeteci olarak kendi güvenirliğine zarar verebilir.

Türkiye 23.09.2019, 19:22 25.09.2019, 19:11
İbrahim Karagül'den tepki çeken Davutoğlu paylaşımı

Ahmet Davutoğlu hakkında yazılan bir haberi “Doğruysa, çok tehlikeli bir söz. Bana başka şeyler çağrıştırıyor!” diyerek paylaşan ve Ahmet Davutoğlu üzerinden bir algı operasyonuna girişen İbrahim Karagül paylaşımı tepkiyle karşılandı.

“Eğer doğruysa” önermesiyle başlayan ve işi Davutoğlu’na itibar suikastine kadar vardıran İbrahim Karagül ağzındaki baklayı bir türlü çıkarmıyor. Çünkü Davutoğlu hakkında anlatabilecek tek satır olumsuz bir bilgi yok elinde. Ancak buna rağmen Tele1’de yayınlanan bir haberi alıntılayıp “Doğruysa, çok tehlikeli bir söz bu” diyebiliyor.

İbrahim Karagül gibi bir gazetecinin araştırmaya gerek duymadan "Eğer doğruysa" gibi bir varsayımla hüküm kurması ve bir eski başbakanın itibarını hedef alması olsa olsa kendi güvenirliğine zarar verebilir.

Yorumlar (3)
Sedat kalfa 3 hafta önce
İbrahim karagül ADAM GİBİ ADAMDIR kendinize bakin
Muharrem 3 hafta önce
İbrahim Karagül un ancak yarısi gelir davutoglu o nunla kiyaslanamaz
Celal 3 hafta önce
Ne demiş İbrahim bey .bu ülkenin iyiliginden başka . adamın tüm dedikleri doğru çıkıyor. çok iyi bir analizci ve vatansever.
20°
açık