Görevdeyken istifa ettiler! İşte AK Parti kadrolarından ilk kopuşlar

AK Parti kadrolarında kopuşlar devam ediyor. AK Parti Sultanbeyli Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Ahmet Çelik aktif görevdeyken istifasını duyurdu.

Türkiye 20.09.2019, 14:15
Görevdeyken istifa ettiler! İşte AK Parti kadrolarından ilk kopuşlar

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun ihraç edilmesiyle AK Parti'de başlayan istifa dalgası giderek büyüyor. Eski milletvekillerinin, il başkanlarının, eski ilçe başkanlarının istifası yerini AK Parti kadrolarında hala aktif olarak görev yapan isimlere bıraktı.

İstanbul'da Milli Görüş'ün kalesi olarak bilinen Sultanbeyli'de AK Parti kadrolarında resmi görevde olanlardan ilk istifa haberi dün geldi. AK Parti Sultanbeyli Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Ahmet Çelik, yönetim kurulu ve mahalle başkanları ile birlikte AK Parti’den istifa ettiğini twitter'dan duyurdu. Çelik ve istifa eden AK Parti'li gençler, Davutoğlu ile beraber hareket edeceklerini açıkladı.

Çelik paylaşımında, “Gördüğümüz lüzum üzerine aktif görevde bulunduğum ak parti Sultanbeyli gençlik kolları teşkilat başkanlığı görevimden ve ak parti üyeliğimizden gençlik kolları yönetim kurulu üyesi ve gençlik kolları mahalle başkanlarımız ile birlikte istifa etmiş bulunmaktayız” ifadelerini kullandı.

Ahmet Çelik’in paylaştığı açıklama şu şekilde:

Yorumlar (0)
20°
açık