Anadolu Ajansı Ahmet Davutoğlu'na sansür uyguladı

Merhum Erbakan'ın en yakın çalışma arkadaşlarından biri olan Mustafa Tahhan'ın cenazesinde Ahmet Davutoğlu da vardı. Ancak Anadolu Ajansı'nın yayınladığı fotoğrafta Davutoğlu'na sansür uyguladığı görüldü.

Türkiye 28.09.2019, 10:14 28.09.2019, 10:29
Anadolu Ajansı Ahmet Davutoğlu'na sansür uyguladı

Necmettin Erbakan'ın yakın çalışma arkadaşı Mustafa Tahhan son yolculuğuna uğurlandı. Fatih Camisi'nde kılınan cenaze namazı sonrası Merkezefendi Mezarlığı'nda toprağa verildi. Cenazeye katılan isimlerden biri de şu sıralarda yeni parti çalışmalarıyla gündemde olan Ahmet Davudoğlu'ydu. Ancak Anadolu Ajansı Davutoğlu'nu görmezden geldi.

Uluslararası İslam Öğrenci Organizasyonları Federasyonu (IIFSO) Kurucu Genel Başkanı Mustafa Tahhan, son yolculuğuna uğurlandı. Eski Başbakan da Tahhan'ı son yolculuğunda yalnız bırakmadı. Anadolu Ajansı'nın servis ettiği fotoğrafta Davutoğlu'nun olmaması dikkatlerden kaçmadı. Bu durdum "Anadolu Ajansı Davutoğlu'na sansür mu uyguluyor" tartışmalarını beraberinde getirdi.

Servis edilen fotoğrafta Ahmet Davutoğlu yoktu ancak Anadolu Ajansı Genel Müdürü Şenol Kazancı net şeklide görülebiliyordu.

Anadolu Ajansı'nın Mustafa Tahhan haberini okumak için tıklayın.

Yorumlar (5)
Mehmet 2 hafta önce
Durum şu ki çekilen fotoğrafta
Öndeki kişinin arkasında kaldığından görünmemiş
Ne bunu bu şekilde haber etmek ne derece yerinde acaba
Turkiye 2 hafta önce
Iki ingiliz yanyana gelmis
Yavuzhan 2 hafta önce
Korkunun ecele faydası yoktur Güneş balçıkla sıvanmaz
Ferid güven 2 hafta önce
Israrla niye davutoğlunun arkasından giyor onu gündemde tutmaya çalışıyorlar.maksatlı olarak yapılıyor.davutoğlu akparti için bitmişt bir mevtadır.o cenazeyede hainlerin gimesi caiz değildir.yol arkaşlarına ihanet edenler dava arkadaşlarının cenazelerine katılmasınlar.davutoğlu artık başka kulvarda.kıblesi değişti
Ahmet 2 hafta önce
Ne alaka amk adamin arkasinda kalmis dogru haber yapin
20°
açık