Selçuk Bayraktar'dan Güney Kore'de dünya üçüncüsü olan liseli gençlere büyük jest

İmam hatip lisesinin Güney Kore’deki robot yarışmasında dünya üçüncüsü olarak yakaladığı büyük başarıyı tebrik ede

Teknoloji 16.08.2019, 13:28 16.08.2019, 13:28
Selçuk Bayraktar'dan Güney Kore'de dünya üçüncüsü olan liseli gençlere büyük jest

İmam hatip lisesinin Güney Kore’deki robot yarışmasında dünya üçüncüsü olarak yakaladığı büyük başarıyı tebrik eden isimlerden biri de Selçuk Bayraktar oldu. Savunma sanayiindeki teknolojik inovasyonlarla adından söz ettiren, Türkiye'nin yerli ve milli insansız hava araçlarını üreten Selçuk Bayraktar, liseli gençleri Twitter'dan şu sözlerle tebrik etti:

Bu ülkenin insanları için “imkansız görev” yoktur. Destek olursak, köstek olmazsak bugün dünya 3.’sü olurlar. Yarın inşallah dünya 1.’si. Genç kardeşlerimize tebrikler.


https://twitter.com/Selcuk/status/1162108464207998977
İmam hatip lisesinin Güney Kore’deki robot yarışmasında dünya üçüncüsü olarak yakaladığı büyük başarıyı tebrik eden isimlerden biri de Selçuk Bayraktar oldu. Savunma sanayiindeki teknolojik inovasyonlarla adından söz ettiren, Türkiye'nin yerli ve milli insansız hava araçlarını üreten Selçuk Bayraktar, liseli gençleri

Türkiye’yi Güney Kore’de düzenlenen dünya robot yarışmasında temsil eden Güngören İTO Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, 'imkansız görev' kategorisinde dünya 3.'sü oldu.

Uluslararası Robot Sporları Birliği Federasyonu tarafından 23’ncüsü Güney Kore’nin Changwon şehrinde düzenlenen şampiyonada Türkiyeyi temsil eden Güngören İTO Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin tüm masraflarını Güngören Belediyesi üstlendi.

Türkiye Teknoloji Takımı'nın desteklediği öğrenciler, "imkansız görev" kategorisinde dünya 3.'sü olmayı başardı.


https://twitter.com/T3Vakfi/status/1162075824151044103

Yorumlar (0)
15°
sisli