Ahmet Çakar: Beşiktaş köy takımlarının grubundan çıkamadı

Malmö'ye 1-0 yenilerek UEFA Avrupa Ligi'nde gruptan çıkmayı başaramayan Beşiktaş'a bir tepki de Ahmet Çakar'dan geldi. Ahmet Ç

Spor 13.12.2018, 21:10 13.12.2018, 21:10
Ahmet Çakar: Beşiktaş köy takımlarının grubundan çıkamadı

Malmö'ye 1-0 yenilerek UEFA Avrupa Ligi'nde gruptan çıkmayı başaramayan Beşiktaş'a bir tepki de Ahmet Çakar'dan geldi. Ahmet Çakar, Beşiktaş'ın köy takımlarının yarıştığı gruptan çıkmayı başaramadığını söyledi.

Ahmet Çakar'dan Beşiktaş'a köy takımı tepkisi

Beşiktaş bu akşam Avrupa Liginde İsveç temsilcisi Malmö'ye 1-0 mağlup oldu ve 7 puanla grupta üçüncülüğe geriledi. Gruptaki son maçında büyük hüsran yaşayan Beşiktaş, böylece UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele ettiği I Grubu'ndan çıkmayı başaramadı. Beşiktaş'ın yenilgisine tepki büyük oldu. Beyaz TV'nin tartışmaları ile ünlü futbol yorumcusu Ahmet Çakar Twitter'dan şu yorumda bulundu: İskandinav köy takımlarının bulunduğu gruptan çıkamayan Beşiktaş’ı kınıyorum.


https://twitter.com/ahmetcakar1/status/1073321762933350402
Ahmet Çakar gibi A Spor yorumcusu Turgay Demir de Beşiktaş'ın köy takımlarının olduğu gruptan çıkamadığını söyledi.

Gruptaki performansı

Beşiktaş I Grubu’nda 7 puanla 2. sıradaydı. İlk maçında Sarpsborg’u mağlup eden Beşiktaş sonrasında Malmö’ye deplasmanda 2-0 mağlup olmuştu. Gruptaki 3. Maçında da Genk’e 4-2 ile boyun eğen Beşiktaş sonrasında Genk ile 1-1 berabere kalmıştı. Beşiktaş Malmö’den önce oynadığı Sarpsborg maçını 3-2 kazanmıştı. Beşiktaş gruptaki 2 galibiyetini de Norveç ekibi Sarpsborg karşısında elde etmişti.

Editörün notu: Beşiktaş'ın Malmö maçında iki topu direkten dönmüştü.Yorumlar (0)
17°
az bulutlu